poradce rané péče

  • Český Těšín

Pracovní místo ( poradce rané péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme:
Úvazek 0,6 (22,5 h/týdně) s předpokládaným nástupem od 1.1.2018
vzhledem ke zkrácenému úvazku, vhodné také pro absolventy bakalářského studia
pružnou prac. dobu, smysluplnou práci, zázemí stabilní organizace, možnost dalšího vzdělávání
tarifní mzda 13 417,- při úvazku 0,6
+ zvláštní příplatek 360,-
+ osobní ohodnocení 120,- (po zkušební době až do výše 2 400,-)

Pro tuto pozici požadujeme:
životopise uveďte, z čeho byly absolvovány státní závěrečné zkoušky!
trestní bezúhonnost, zápal pro práci s dětmi s kombinovaným postižením, dětmi s PAS, komunikační a organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem, dobrou znalost práce na PC, odpovědnost, samostatnost, empatii, schopnost práce v týmu.
výhodou absolvované kurzy AAK, bazální stimulace, práce s dětmi s PAS

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu: lydie@slezskadiakonie.cz do: 30.11.2017

Přihláška bude obsahovat: strukturovaný životopis (včetně uvedení předmětů, ze kterých byla absolvována státní závěrečná zkouška) a motivační dopis. Do předmětu e-mailu napište: VŘ - LYDIE Český Těšín

Na základě posouzení zaslaných dokumentů budou úspěšní uchazeči e-mailem kontaktováni a zařazeni do výběrového řízení. Termín výběrového řízení bude upřesněn
Volné místo poradce rané péče pro lokalitu Český Těšín.