PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA

  • Brno

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte na e-mail: nabor@aretti.cz, předmět zprávy: Projektový manažer.

Brněnská firma působící v oblasti stavebnictví a realizace luxusních interiérů na klíč hledá kolegu nebo kolegyni na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER (vedoucí realizace zakázek, koordinátor subdodávek). Jedná se o zajištění přípravy a vedení realizace rekonstrukcí a interiérů. Nabízíme zaškolení, samostatnou práci ve stabilní společnosti, dobré finanční ohodnocení dle výkonu. Požadujeme odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, manažerské schopnosti a alespoň minimální praxi v oboru. Vysoká škola výhodou.
Orientační plat: 20 - 35tis. čistého měsíčně (20tis. základní mzda + měsíční odměny dle výkonu)
Vzdělání: maturita, vysokoškolské, Pracovní poměr: HPP
Nástup možný ihned
Volné místo projektový manažer/ka pro lokalitu Brno.