plánování produkce - správa skladu

  • Hrádek

Pracovní místo ( plánování produkce - správa skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hrádek u Rokycan
Hledáme samostatného a zodpovědného člověka, který umí analyticky přemýšlet a dopředu plánovat
Požadujeme: vzdělání min. úplné střední všeobecné nebo i vyšší, zkušenosti s plánováním ve výrobě výhodou, podmínkou je pasivní znalost AJ, znalost práce na PC (exel word, ...)
Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- do 30.000,- Kč/měs., příspěvek na závodní stravování, inflační příplatek, příspěvek na penzijní pojištění
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Paleček Radek, tel.: 371 746 519, e-mail: prace@monteferro.cz, nebo osobně na pracovišti
Volné místo plánování produkce - správa skladu pro lokalitu Hrádek.