strážný / operátor kamerového systému / vrátný/ detektiv v obchodě

  • Boskovice

Pracovní místo ( strážný / operátor kamerového systému / vrátný/ detektiv v obchodě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Plný, příp. zkrácený prac. úvazek nebo práce na dohodu (DPP, DPČ). Možno OZP. Vhodné i pro absolventy.
Místo výkonu práce Boskovice.
Bezpečností agentura přijme pracovníky na pozici strážný/á pro ostrahu prodejen a obsluhu kamerového systému. Náplní práce je především monitorování nakupujících přes kamerový systém, jednoduchá administrativa a občasné krátké pochůzky, kontrola vozidel a jejich nákladového prostoru.
Benefity: úrazové a životní pojištění, penzijní připojištěni, výhodné mobilní tarify a příspěvek na dopravu, vyjednané slevy pro naše zaměstnance v řadě obchodů, osobní ohodnocení a další benefity.
Nabízíme: zajímavá a zodpovědná práce ve skvělém kolektivu, férovou komunikaci a přístup všech zaměstnanců, práce vhodná pro muže i ženy, možnost volby směn a místa výkonu práce (dle dojíždění, rodinné a zdravotní situace), motivační finanční ohodnocení, kariérní postup a možnost platového růstu, možnost přesčasů, hradíme kompletně uniformu a přispíváme na obuv, možnost získat certifikát STRÁŽNÝ 68-008-E za zvýhodněných podmínek.
Požadavky: věk min. 18 let, čistý trestní rejstřík, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a poctivost, schopnost dodržovat a respektovat pravidla, slušné vystupování, ochota pracovat a učit se novým věcem, časová flexibilita, praxe na podobné pozici je výhodou, nikoliv podmínkou, certifikát Strážný 68-008-E výhodou.
Náplň práce: jednoduchá administrativa, komunikovat s návštěvníky i se zaměstnanci, monitorování pohybu nakupujících a eliminace případných krádeží, občasné krátké pochůzky, zabezpečovat pohodlí a bezpečí návštěvníků a chránit ma