KLIENTSKÝ PRACOVNÍK

  • Toužim

Pracovní místo ( KLIENTSKÝ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KLIENTSKÝ PRACOVNÍK (pracovník na překážce)
Kontakt: pí Romana Kapounková, tel.: 954 331 981 (PO - PÁ 9 - 15 doh)

Náplň práce:
- obsluha klientů pošty, přijímaní listovních a balíkových zásilek, peněžní služby, prodej poštovních produktů

Požadujeme:
- spolehlivost, odpovědnost, znalost práce na PC, organizační schopnosti a obchodní dovednosti

Pracovní doba: dělené směny 7-11 a 13-15.30, 7-11 a 14.45-18.30, 8-11 a 13-15.30, odpolední směny 13-18.30

Nabízíme:
- stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění

Místo výkonu práce:
náměstí Jiřího z Poděbrad 36/0, Toužim 36401
Volné místo klientský pracovník pro lokalitu Toužim.