technik údržby

  • Kladno

Pracovní místo ( technik údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

• Provádění údržby a běžných oprav strojů, přístrojů a zařízení.
• Stanovení pracovních kroků, prostředků a metod.
• zkušenost na podobné pozici min. 3 roky
• řidičský průkaz sk. B ; platný průkaz řízení VZV
• vyžadujeme vyhlášku č. 50/1978 Sb.min paragraf 5
• velmi dobrá znalost PO a BOZP
• znalost práce na PC
• komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost
• práce na HPP ve stabilní společnosti
• místo výkonu práce v Kladně
• zaměstnanecké benefity– stravenky, docházkový bonus
• školení
• firemní akce
• podnikové stravování
• finanční ohodnocení 23,000 – 30,000,-Kč
• termín nástupu ihned

• Komunikace s externími dodavateli zajišťujícími odbornou údržbu, prohlídky, revize zařízení strojní výroby a provádění odborných měření, hluk, prach atd.
• Odpadové hospodářství
• Instalace nových zařízení a technologických celků
• Plnění úkolů vyplývajících z oblasti PO a BOZP, zajištění všeobecných předpisů BOZP a PO

Volné místo technik údržby pro lokalitu Kladno.