Skladník/skladnice chlazeného skladu

  • Úžice

Pracovní místo ( Skladník/skladnice chlazeného skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ideální vlastnoti kandidáta:
Spolehlivý, svědomitý a bezúhonný. Praxe ze skladu je vítána (ideálně i zkušenosti s elektickými paletovými vozíky ).

Nabízíme zázemí menší rodinné firmy s férovým přístupem, dobrý kolektiv a odpovídající mzdové ohodnocení, které roste se zkušenostmi a výkonností (25 000-30 000Kč)

Směny:
17:00-5:00hod, 5:00-17:00hod, dlouhý a krátký týden (dvanáctihodinnové směny).
Práce bude probíhat v chlazeném skladu (teplota +4 až +10°C)

Kontakt:
P. Kukla, telefoniky (721 813 129, PO-PÁ 8:00-18:00hod) nebo e-mailem na kukla@eurofrost.cz .
Volné místo skladník/skladnice chlazeného skladu pro lokalitu Úžice.