Regionální obchodní manažer

  • Mnichovice

Pracovní místo ( Regionální obchodní manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo pracoviště:
- Jižní a západní Čechy

Prvotní kontakt:
- e-mail: personalni@vaseoptika.cz

Upřesňující údaje:
- Hledáme kandidáta nebo kandidátku na pozici regionálního manažera/ky. - Zodpovědnost za pobočky v regionu jižní a západní Čechy.
- Požadujeme: organizační schopnosti, cílevědomost a samostatnost, orientaci na výsledek, flexibilitu a týmového ducha, leadership, umění řešit věci pod tlakem. Ideální kandidát optik nebo optometrista, ale není podmínkou.
- Popis pozice na našich stránkách.
- Nabízíme: dobré mzdové podmínky, služební vůz, notebook, mobil, zázemí stabilní české společnosti.
- Nástup možný ihned nebo dohodou
Volné místo regionální obchodní manažer pro lokalitu Mnichovice.