Jezdec a ošetřovatel koní

  • Tuhaň

Pracovní místo ( Jezdec a ošetřovatel koní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Obrok 18
Hledáme do rodinné sportovní a chovné stáje se záměrem postupného rozšiřování spolehlivého člověka na pozici ošetřovatel/jezdec - zaměření především parkury, okrajově všestrannost a drezura a dále na chov a výstavnictví. Požadujeme naprostou spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu, pořádkumilovnost a zkušenosti u koní. Nutností licence, preferujeme závodní zkušenosti a zkušenost s obsedáním a ježděním remont. Nabízíme stálé místo v malém kolektivu, pravidelné výjezdy na závody (občasně i zahraniční), tréninky pod zkušenými externími trenéry (skoky, drezura). Vzhledem k situování polohy stáje nutnost vlastnictví automobilu.
Vhodné i pro absolventy.
Možnost ubytování.
Kontakt možný osobně na adrese Tuhaň 26 (od 7:00 do 8:00) nebo e-mailu terezasixtova@gmail.com
Volné místo jezdec a ošetřovatel koní pro lokalitu Tuhaň.