ELEKTROINŽENÝR KONSTRUKTÉR

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTROINŽENÝR KONSTRUKTÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
•Samostatná tvorba projekční a výkresové dokumentace v oblasti elektro, včetně ověřovacích výpočtů (kompletní elektroinstalace strojů), samostatný vývoj a konstrukce produktu
•Řešení technických problémů
•Zapracování změn do projektové a výkresové dokumentace
•Optimalizace stávajících zapojení vzhledem k požadavkům zákazníka a el. norem (celosvětově)
•Zpracovávání předběžných kalkulací a technických podkladů
•Testování nových produktů a vyhodnocování výsledků
•Spolupráce s oddělením prodeje – funkce technického konzultanta pro prodej, výrobu a nákup
•Zodpovědnost za dodržování TRUMPF standard v oblasti konstrukce/vývoje
•Optimalizace stávajících i nových konstrukcí vzhledem k výrobním nákladům a technologiím závodu v Liberci
•Realizace patentových rešerší a zodpovědnost za maximální patentově právní ochranu vlastních výrobků a technologických procesů
•Rozhodování o výjimkách u neshodných dílců pro vlastní produkty
•Spolupráce s ostatními konstrukčními kancelářemi koncernu TRUMPF při změnovém řízení a tvorbě prototypů
Nabízíme:
•HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti se sídlem v liberecké Průmyslové zóně – jih
•Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
•Pracovní smlouva na dobu neurčitou
•13. a 14. plat
•Jednou ročně mimořádné podíly ze zisku
•Jazykové kurzy AJ a NJ
•5 týdnů dovolené
•Závodní stravování s příspěvkem
•Příspěvek na penzijní připojištění
•Systém dalších finančních i nefinančních benefitů
•Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu
Požadujeme:
•VŠ vzdělání v elektrotechnické oblasti (ideální zaměření na konstrukci)
•Vhodné pro absolventa, pra