Instalatér plynovodů

  • Brno

Pracovní místo ( Instalatér plynovodů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte uplatnění jako dělník plynového hospodářství?
Máte praxi jako instalatér plynovodů, potrubář nebo montér plynových zařízení?
Pokud ano, pak máme vhodnou pracovní nabídku právě pro Vás!

Co od Vás očekáváme?
* vyučení v oboru potrubář nebo podobném oboru
* svářečský průkaz na plyn nebo elektrodu
* osvědčení TIČR k montáži a opravám plynových zařízení
* v případě zájmu bude možno po zapracování si kvalifikaci doplnit složením požadovaných zkoušek
* spolehlivost a zájem o práci v oboru
* mladého pracovníka zaškolíme.

Co Vám můžeme nabídnout?
* možnost dlouhodobé spolupráce
* příspěvek na závodní stravování
* týden dovolené navíc
Jestliže Vás naše nabídka oslovila, zavolejte nám nebo nám zašlete svůj životopis na naši emailovou adresu.
Volné místo instalatér plynovodů pro lokalitu Brno.