Osobní lékař Litoměřice, s.r.o.

všeobecný praktický lékař

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle, Velemyšleves 61
ŘP skupiiny B výhodou
výkonnostní prémie, služební telefon, 5 týdnů dovolené, příspěvky na vzdělávání
kontakt:tel.: 602345726, e-mail: info@osobni-lekar.com denně od 9,00 do 19,00 hod
Volné místo všeobecný praktický lékař pro lokalitu Velemyšleves.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: všeobecný praktický lékař

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Osobní lékař Litoměřice, s.r.o.
Ulice: Průmyslová 61
Město: Velemyšleves
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jan Kvaček
E-mail: info@osobni-lekar.com
Telefon: +420 602 345 726

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Osobní lékař Litoměřice, s.r.o.