ELEKTROÚDRŽBÁŘ

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTROÚDRŽBÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- oprava a údržba vstřikolisů a příslušenství
- vedení dokumentace k provedeným údržbovým pracím
- spolupráce s dodavateli a servisními firmami
- spolupráce s kolegy a ostatními odděleními
Požadujeme:
- SOU/SŠ (strojní, elektro)
- vyhlášku 50 § 5 (podmínkou)
- ochotu učit se novým věcem a pracovat v nepřetržitém provozu
- zkušenost s operativní/preventivní údržbou (výhodou)
- praxe na podobné pozici či v oboru výhodou
Nabízíme:
- příjemnou práci ve stabilní zahraniční společnosti v automobilovém průmyslu
- různá firemní odborná školení
- možnost práce s moderními technologiemi
- pravidelný růst platu, roční odměna prezidenta společnosti
- čisté a přátelské pracovní prostředí
- stravenky/kvalitní závodní stravování - výběr až z 8 jídel
- náborový příspěvek 2.000,-Kč po 1 celém odpracovaném měsíci, 5.000,-Kč po 6. měsíci
Volné místo elektroúdržbář pro lokalitu Liberec.