TECHNIK SLABOPROUDÉ A SILNOPROUDÉ TECHNOLOGIE - ELEKTROTECHNIK

  • Brno

Pracovní místo ( TECHNIK SLABOPROUDÉ A SILNOPROUDÉ TECHNOLOGIE - ELEKTROTECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: elektrotechnické vzdělání na slaboproudé systému EZS, EPS, PbÚ, CCTV silnoproudé technologie, zkoušky z vyhlášky 50/78 Sb paragraf 5, 6, znalost práce s PC, praxe se slaboproudem a školení na systémy EZS, EPS, PbÚ, praxe v oboru elektro min.2 výhodou není podmínkou.
PODMÍNKA, řidičský průkaz sk. B, dobrou pracovní morálku, samostatnost, odbornost.

Nabízíme: montážní práce v oboru slaboproudé i silnoproudé elektrotechniky, trvalý odborný růst, práce v celém Jihomoravském regionu.

Základní plat od 15 000,- Kč a výše dle praxe uchazeče až do 20 000,- Kč, prémie do 40% ze základu, jednosměrný provoz, hlavní pracovní poměr.

VZDĚLÁNÍ SŠ S MATURITOU.
Nástup ihned.
Volné místo technik slaboproudé a silnoproudé technologie - elektrotechnik pro lokalitu Brno.