Referent/ka Oddělení právní podpory provozu

  • Brno

Pracovní místo ( Referent/ka Oddělení právní podpory provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem Ladislav.Sustr@fs.mfcr.cz, v kopii: Katerina.Hanzlova@fs.mfcr.cz
předpokládaný datum konání výběrového řízení: 14. 12. 2017.

Charakteristika činnosti
provádění analýzy provozních smluv, jejich vyhodnocování a návrhy na rozsah závazkových vztahů provozních smluv,
uveřejňování smluv GFŘ dle zákona o registru smluv,
zpracovávání návrhů provozních smluv a jejich dodatků,
zpracovávání stanovisek k návrhům provozních smluv a jejich dodatkům, vyjma smluv, které vzejdou ze zadávacího řízení veřejných zakázek,
spolupráce na přípravě a zadávání veřejných zakázek v rámci působnosti Sekce ekonomiky,
zajišťování zpracování interních aktů řízení v působnosti Sekce ekonomiky ve spolupráci s věcným gestorem.

Požadujeme
kvalifikační předpoklad: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu - právního směru,
znalost právních předpisů: zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, zákon č. 219/2000 Sb., o majetku ČR a jejím vystupování v právních vztazích, zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a navazující předpisy,
znalost práce s PC: aktivní znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), internet,
odpovědnost, psychická odolnost,
bezúhonnost, svéprávnost, potřebná zdravotní způsobilost.

Nabízíme:
stabilní zaměstnání ve státní správě,
možnost navýšení platu o osobní příplatek,
možnost dalšího zvyšování odborné kvalifikace,
pružná pracovní doba,
25 dní dovolené,
výhody plynoucí z kolektivní smlouvy: 5 dní volna z důvodu zdravotní indispozice, příspěvek na stravování, příspěvek z FKSP a