Kuchař/ka ve školní jídelně

  • Karviná

Pracovní místo ( Kuchař/ka ve školní jídelně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obecný popis pracovní činnosti:
výroba běžných druhů teplých jídel, např. polévek, hlavních jídel a příloh, bourání syrového masa, vykostění masa, zpracování syrového masa pro tepelnou úpravu, příprava potravin hlavních jídel podle stanovených pracovních postupů, příprava cukrářských výrobků, např. ovocných knedlíků, koláčů, závinů, moučníků, příprava jídel studené kuchyně, chlebíčků, salátů, aspikových závitků, příprava příloh a zeleninových salátů, kompotů pro výdej obědů, výdej výrobků spojený s úpravou jídel na talíře, obsluha velkokapacitních kuchyňských strojů na výrobu pokrmů, přejímka zboží ke zpracování ze skladu potravin, mytí černého a bílého nádobí, čištění

Kvalifikační požadavky:
výuční list v oboru kuchař, případně jiné vzdělání + prokazatelná několikaletá praxe na pozici kuchař, dobrý zdravotní stav, zdravotní průkaz, výborné hygienické návyky, znalost hygienických a bezpečnostních předpisů a legislativy v oblasti veřejného stravování, zájem o obor a ochota se neustále vzdělávat, potřebné základní matematické znalosti, především převody jednotek, představivost a odhad, schopnost týmové práce a práce s mladistvými

Další požadavky:
pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, loajalita k zaměstnavateli, samostatnost

Další info: jednosměnný (párkrát v měsíci i dvousměnný ranní/odpolední) pracovní režim 5 dní v týdnu s volnými víkendy / možnost závodního stravování za zvýhodněné ceny / příjemné pracovní prostředí a kolektiv zaměstnanců / školení a vzdělávání v oblasti gastronomie / platová třída 4, platový stupeň 12 / smlouva na dobu určitou zástup za dlouhodobé n