Technik pro testování software

  • Holešov

Pracovní místo ( Technik pro testování software ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Holešov
- Technik pro testování, servis a poskytování podpory pro některé sw produkty firmy založené na webových technologiích (nejedná se o tvorbu WWW stránek). Možnost podílet se na vývoji těchto sw produktů.
- Požadavky: SŠ/VŠ (výpočetní technika, informatika), dobrá znalost HTML, CSS (příp. JavaScript, JSON, apod.), dobrá znalost operačních systémů Linux (instalace, administrace), znalost běžných kancelářských aplikací a MS Windows na uživatelské úrovni, výhodou je znalost některého programovacího jazyka (např. C, C#) a SQL, výhodou je také schopnost grafického cítění, příp. znalost tvorby a úpravy grafiky na PC, AJ na úrovni čtení dokumentace, komunikativnost (jednání se zákazníky), samostatnost a schopnost učit se nové věci
- benefity - stravenky, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění, nadstandardně vybavené pracoviště, systematické vzdělávací programy pro zaměstnance firmy, rozmanitost pracovních úkolů
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: satturn@satturn.cz
Volné místo technik pro testování software pro lokalitu Holešov.