SOUSTRUŽNÍK PLASTŮ V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

  • Liberec

Pracovní místo ( SOUSTRUŽNÍK PLASTŮ V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!

OBSLUHA SOUSTRUHU

MICONEX s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-obrábění plastových materiálů určených do výroby na soustruhu
-údržba stroje

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-SOŠ nejlépe strojního nebo technického směru
-praxe na obdobné pozici min. 1 rok podmínkou
-manuální zručnost, orientace ve výkresové dokumentaci
-pečlivost, flexibilita

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-individuální přístup
-nepřetržitý provoz krátký + dlouhý týden
-práci v unikátním čistém prostředí
-rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
-spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)
VÝŠE MZDY DLE PRAXE!!!

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU:IHNED
Volné místo soustružník plastů v zakázkové výrobě pro lokalitu Liberec.