REFERENT/-KA - SILNIČNÍ SPRÁVNÍ ÚŘAD

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA - SILNIČNÍ SPRÁVNÍ ÚŘAD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/-KA - SILNIČNÍ SPRÁVNÍ ÚŘAD,
- PP na dobu neurčitou; nástup je možný dle dohody
- Charakteristika pozice: zajišťování výkonu státní správy v přenesené působnosti na úseku silničního hospodářství a zákona o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), komplexní zajišťování, zejména vydávání stavebních povolení a kolaudačních souhlasů, rozhodování o zvláštním užívání komunikací, uzavírkách, stanovování dopravního značení na pozemních komunikacích
- Kvalifikační požadavky: vzdělání dle § 13a zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon, vysokoškolské - magisterský nebo bakalářský studijní program v oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, případně střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví, praxe ve státní správě v oblasti dopravy výhodou, velmi dobrá znalost odborné problematiky, orientace v projektové dokumentaci, znalost související legislativy (zejména zákon o pozemních komunikacích a zákon, o provozu na pozemních komunikacích a správní řád), znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, internet), komunikační schopnosti a aktivní přístup k dalšímu vzdělávání, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, uchazeč musí splňovat, předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka, ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., § 4 odst. 1
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace, propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, tři dny placeného zdravotní