Skladník

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Tovární 1932/30, 400 01 Ústí nad Labem.
Náplň práce: správná manipulace s materiálem a hotovými výrobky ve skladu, správné a včasné zásobování, zaskladňování a vyskladňování materiálu, podílí se na trvalém snižování chybné manipulace s materiálem, komponenty a hotovými výrobky, spolupráce při provádění inventur, udržování pořádku a čistoty na pracovišti.
Požadavky: platný průkaz VZV, ŘP B (aktivní řidič), manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, schopnost samostatně řešit problémy, dobrý zdravotní stav, výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: zázemí silné rozvíjející se společnosti, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, mimořádné výkonnostní odměny v sezóně, vánoční prémie.
Kontakt: zájemci mohou své životoisy zasílat na uvedený e-mail.
Volné místo skladník pro lokalitu Ústí nad Labem.