KALIČ/-KA

  • Hronov

Pracovní místo ( KALIČ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou. Nástupní hrubá mzda bez příplatků 110,- Kč - 150,- Kč/hod.

Jaká práce Vás na této pozici čeká: provádění tepelného zpracování dílců z oceli; provádění cementování dílců, kalení a popouštění na požadované hodnoty výkresové dokumentace; řízení a obsluha elektrických pecí a automatizovaných procesů tepelného zpracování; rovnání dílců plamenem a pod lisem; obsluha zařízení při tryskání; řízení, monitorování a kontrola průběhu tepelného zpracování; základní údržba zařízení a pomoc při opravách a opětném spouštění zařízení; provádění kontroly po tepelném zpracování; příprava a stavba vsázek pro tepelné zpracování; řízení a obsluha jeřábu.

Co od Vás zaměstnavatel očekává: základní znalost materiálu (třídy ocelí, značení); základní znalost čtení technické a výkresové dokumentace (rozměry, jakost materiálu); znalost technologie tepelného zpracování kovů; základní znalost ovládání PC; výhodou vyučení v oboru úpravář kovů nebo v příbuzném oboru (slévač, hutník, kovotepec, zámečník, klempíř, kovář…); výhodou praxe na pozici kaliče.

Co Vám může zaměstnavatel nabídnout: nástupní mzdu odpovídající Vašim zkušenostem; jistotu zaměstnání; práci v české firmě s 1 majitelem - víte, pro koho pracujete; nepřetržitý provoz; 25 dnů dovolené; stravování v závodní jídelně s obědy od 27,- Kč; bonus za docházku 3 % z hrubé mzdy; bonus za kvalitu až 6 % z hrubé mzdy; příspěvek na penzijní připojištění až 800,- Kč; nadstandardní příplatky ke mzdě - nepřetržitý provoz 12,- Kč; další zajímavé benefity, z kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatb