Manipulační dělník

  • Krupka

Pracovní místo ( Manipulační dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED. Vhodné pro Absolventy
Nizozemská společnost Snoeks Automotive se zabývá přestavbami užitkových vozů. V pobočce v Krupce probíhá kompletace výrobků určených pro tyto přestavby v jednotlivých výrobních odděleních. V současné době hledáme spolehlivého kolegu, který bude mít na starosti zavážení jednotlivých výrobních oddělení obalovým materiálem, odvážení použitého materiálu, obsluhu venkovního drtiče na kartony, úklid ve výrobní hale a na venkovních dvoře.

POPIS POZICE

NAŠE POŽADAVKY
o Spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
o Ochota pracovat přesčas

NABÍZÍME
o Měsíční bonusy do výše 3 000 Kč
o 25 dnů dovolené
o Stravenky (70 Kč)
o Příspěvky na penzijní nebo životní připojištění
o Bonusy na dovolenou a Vánoce
o Náborový bonus 5 000 Kč
o Flexi poukázky
o Občerstvení na pracovišti zdarma
o Práce v dynamické nizozemské společnosti
o Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv
o Firemní akce
Volné místo manipulační dělník pro lokalitu Krupka.