Automechanik

Pracovní místo ( Automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Dvorská č.p. 894/17, Šternberk.
Pož.: vzděl. vyučen, ŘP sk. B, sk. C vítána, aktivní znalost PC.
První kontakt možný POUZE mailem!
Volné místo automechanik pro lokalitu Šternberk.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanik/čka Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: emailem, telefonicky Odměňování v závislosti na výkonu. Požadujeme řidičský průkaz sk. B., praxe alespoň 5 let. Volné místo automechanik/čka pro lokalitu Ostrava.
Tomáš Lomozník Ostrava, Inzerováno před 2 dny

Obsluha vrtné soustavy Pracovní místo je vhodné i pro absolventy. Obsluha vrtné soustavy pro studniční vrty, vrty pro tepelná čerpadla, geologické vrtání. ŘP sk. B nutný, C + E vítán (výhoda ne podmínka), technická zdatnost myšlení, schopnost řešit drobné mechanické ...
HDDSTORE s.r.o. Zábřeh, Inzerováno před 2 dny

Automechanik Pracoviště Bystřice Přijmeme vyučeného automechanika. Výhodou je zkušenost s opravami zemědělských strojů a nákladních aut. Nabízíme různorodou a zajímavou práci, po zapracování velmi dobré mzdové ohodnocení, firemní benefity. Místo výkonu práce je ...
Elmoz Czech, s.r.o. Bystřice, Inzerováno před 2 dny