Instruktor- ka lyžování, snowboardingu

  • Špindlerův Mlýn

Pracovní místo ( Instruktor- ka lyžování, snowboardingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

INSTRUKTOR LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU - NABíZíME
Velmi výhodné finanční ohodnocení.
Forma práce: pracovní smlouva (ostatní dle dohody), výhoda celosezónně, ale lze i občasně dle časových možností, výuka denně, pracovní doba dle dohody.
Možnost přivýdělku i v půjčovnách a v dalším provozu.
Zajištěno: ubytování, strava, permanentky, kurz, firemní oblečení.
Zajistíme mezinárodní licenci C za výhodných podmínek v termínu 9. - 18.12.2017.
Práce vhodná pro každého s jazykovými znalostmi, jinak bez omezení.
Výuka: individuální i skupinová, každého věku, klientela především z ČR a Evropy.
Vyučujeme lyžování dle rakouské metodiky APUL, snowboarding dle AČS a APUL.
POŽADUJEME
Licenci (APUL, ACSI, MŠMT) nebo absolvování kurzu před zimní sezonou.
Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka, ostatní výhodou - RJ, PJ nebo jiné).
Dostatečná znalost lyžování nebo snowboardingu.
Zájem o práci a vzdělávání, slušné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost a komunikativnost.
Zkušenosti velkou výhodou.
V případě zájmu pošlete životopis na e-mail s uvedením úrovně lyžařských či snowboardových dovedností, jazykových schopností, praxí.
Kontakt: +420 603 70 80 99 Jiří Novák
E-mail: office@lesana.cz
Volné místo instruktor- ka lyžování, snowboardingu pro lokalitu Špindlerův Mlýn.