Pracovník - ce do lyžařské školy

  • Svoboda nad Úpou

Pracovní místo ( Pracovník - ce do lyžařské školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍK - CE LYŽAŘSKÉ ŠKOLY, Ski centrum Šafář
Popis pracovní pozice:
- vyřizování písemných a telefonických objednávek s českými i zahraničními klienty
- velmi dobré organizační schopnosti, jednání a plánování práce instruktorů lyžařské školy dle přijatých objednávek
- příjemné vystupování a samostatné jednání s klienty lyžařské školy
- příjem a evidence tržeb, statistik výkazů a odvodů
- vhodné pro absolventy střední školy
Nabízíme:
- ubytování
- doba zaměstnání od 1.12.2017 do 31.3.2018 (se zahájením provozu zimních středisek)
- místo vhodné pro muže i ženu
- možnost práce krátký / dlouhý týden
- mzdové rozpětí - 25 000 Kč - 35 000 Kč / měsíc
- výše mzdového ohodnocení dle praxe a odbornosti
- provizní odměny a bonusy
- zaměstnanecké benefity - příspěvek na ubytování, příspěvek na stravování, firemní oblečení s Gore-
Tex, využití TestCentrum LUSTI a zvýhodněný nákup jejich sortimentu pro naše zaměstnance
- možnost tréninků s týmem instruktorů
- spojte pohodu a zábavu s výdělkem na horách, Krkonoše jsou v zimě bezva, těšíme se na vás ;o))
Požadujeme:
- znalost alespoň minimálně jednoho jazyka na komunikativní úrovni slovem i písmem (Aj, Nj, popřípadě znalost polštiny velkou výhodou!!!)
- uvítáme zkušenosti z práce v kanceláři lyžařské školy
- aktivní znalost práce na pc
- časovou flexibilitu
- velmi dobré organizační vlastnosti
- dobré schopnosti vedení týmu
- odolnost vůči stresu
- trestní bezúhonnost
- pozitivní vztah k práci a sportu
- týmový duch a loajalitu
- chuť na sobě pracovat a vzdělávat se i v oblasti rozšíření jazykových znal