Referent Odboru životního prostředí - pracovník akčního plánu

  • Jeseník

Pracovní místo ( Referent Odboru životního prostředí - pracovník akčního plánu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Předpoklady pro podání přihlášky:
- státní občanství České republiky, u cizích státních příslušníků trvalý pobyt v ČR
- věk min. 18 let
- svéprávnost
- občanská a morální bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyka

Požadavky:
-ukončené vysokoškolské vzdělání bakalářského stupně v oblasti přírodních věd nebo s technickým zaměřením
- znalost zákona č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší a souvisejících prováděcích předpisů
- znalost práce na PC (MS Office, internet, apod.)
- samostatnost a spolehlivost
- výborné komunikační schopnosti
- zdravotní způsobilost

Výhoda:
- ukončené vysokoškolské vzdělání magisterského stupně v požadovaných oborech
- praxe ve veřejné správě
- zájem o problematiku životního prostředí
- řidičský průkaz skupiny B
- zvláštní odborná způsobilost v ochraně ovzduší

Popis pracovního místa:
Pracovník bude zodpovědný za zpracování akčního plánu pro město Jeseník pro realizaci opatření uvedených v Programu zlepšování kvality ovzduší pro zónu Střední Morava - CZ07. Po schválení akčního plánu (předpokládáno v červnu 2018) bude pracovník pokračovat v koordinaci navržených aktivit, bude se podílet na administrativní podpoře realizace aktivit a zastřešovat komunikaci mezi odpovědnými aktéry a samosprávou.
Požadované doklady:
- přihláška do výběrového řízení (vzor na: www.jesenik.org v sekci Volná místa):
- strukturovaný profesní životopis
- výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Informace o pracovním místě:
- 10. platová třída
- místo výkonu práce: město Jeseník, Městský úřad Jeseník