LADIČ/-KA, INTONÉR/-KA, SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA KONCERTNÍCH KLAVÍRŮ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( LADIČ/-KA, INTONÉR/-KA, SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA KONCERTNÍCH KLAVÍRŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Na Brně č.p. 1955, 500 06 Hradec Králové 6

- PP na dobu určitou s možností prodloužení nebo smlouvy na neurčito, nástup možný ihned
- Náplň práce: příprava pian pro mezinárodní veletrhy
- Požadujeme: precizní znalost regulace klavíru i pianina, vyučen v oboru stavby pian či v příbuzném oboru + praxi 3 roky v oboru a praxi s přípravou klavírů na koncert, hra na piano výhodou, jazyková vybavenost - Čj, Rj, Aj
- Nabízíme: dovolená navíc, stravenky, zvyšování a prohlubování kvalifikace
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: kapitolova@petrof.com
Volné místo ladič/-ka, intonér/-ka, servisní technik/-čka koncertních klavírů pro lokalitu Hradec Králové.