SANITÁŘ/KA PRO ODDĚLENÍ NÁSLEDNÉ PÉČE

  • Písek

Pracovní místo ( SANITÁŘ/KA PRO ODDĚLENÍ NÁSLEDNÉ PÉČE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- pro interní oddělení
- vzhledem k charakteru práce je pracovní místo vhodnější pro ženy
Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, loajalitu, dobrý zdravotní stav, korektní a vstřícné chování k lidem; sanitářský kurz výhodou

Nabízíme: možnost ubytování, příspěvek na stravování, dovolenou na zotavenou 5 týdnů, zvýhodněné mobilní tarify

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Pracovní doba: nepřetržitý provoz (37,5 hod.týdně) 12hod. směny
Uvedená hrubá mzda je bez všech dalších příplatků a osobního ohodnocení.

Kontakt: Personální odd. - tel. 382 772 020, 382 772 017. e-mail: personalni@nemopisek.cz nebo osobně - Personální oddělení Nemocnice Písek, a.s., Karla Čapka 589, Písek.
Volné místo sanitář/ka pro oddělení následné péče pro lokalitu Písek.