Doručovatel listovní motorizovaný s řízením Čáslav

  • Čáslav

Pracovní místo ( Doručovatel listovní motorizovaný s řízením Čáslav ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: příprava poštovních zásilek a jejich doručování; uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách; příprava, třídění a doručování propagačního materiálu; výplata poštovních poukázek a důchodů; výúčtování po návratu na pracoviště; zjišťování potřeb zákazníka ve svěřené oblasti.
Požadujeme: trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, aktivní přístup k zadaným úkolům a k jejich plnění v požadované kvalitě, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost, základní znalost práce s počítačem.
Nabízíme: nástup ihned nebo dle dohody, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, možnost aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy, různorodou práci s možností denního kontaktu s klienty, rozvoj obchodních dovedností, týdenní úvazek 37,5hod.
V případě zájmu pište na uvedený email. Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba má kancelář v Pardubicích.
Místo výkonu: Čáslav
Volné místo doručovatel listovní motorizovaný s řízením čáslav pro lokalitu Čáslav.