Asistent/ka obchodního oddělení

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Asistent/ka obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
POŽADUJEME: reprezentativní vystupování a výborné komunikativní dovednosti. Samostatnost, důslednost, ochota učit se novým věcem, pozitivní myšlení a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům. Znalost práce na PC. Trestní bezúhonnost. Výhodou praxe v obchodním oddělení.
NÁPLŇ PRÁCE: zpracovávání objednávek z e-shopu, komunikace se zákazníky,řešení reklamací, fakturace, správa objednávek a kontrola termínů, objednávání dopravy, prodej zboží na vzorkovně.
Pracovní doba: 8:00 - 16:00 (17:00) týdenní střídaní směny Jednosměnný provoz.
NABÍZÍME: měsíční prémie ve výši dle dosaženého obratu, možnost prodloužení doby určité.
PRVNÍ KONTAKT: nabídky zasílejte pouze ve formě životopisu na e-mail: prace@nabytekmikulec.cz. Do e-mailu uveďte datum možného nástupu, budete tak vybráni přednostně k pohovoru.Vybraní uchazeči budou pozvaní na osobní pohovor.
ov. email 29.1.2018
Volné místo asistent/ka obchodního oddělení pro lokalitu Valašské Meziříčí.