Skladník, -ice

Pracovní místo ( Skladník, -ice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Osobní kontakt v pracovních dnech: 8:00 - 14:00 hod.
Volné místo skladník, -ice pro lokalitu Humpolec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika
Státní, veřejná správa

Další volná místa

SKLADNÍK, DIVIŠOV - příspěvek na dopravu zajištěn! Máte zkušenost s prací ve skladu a hledáte si práci? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Na starosti budete mít: * Manipulaci se zbožím * Řízení VZV * Pomocné práce ve skladu
Grafton Recruitment s.r.o. Divišov, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

SKLADNÍK, až 25 000Kč/měs. Hledáte uplatnění na pozici SKLADNÍKA? Jste ochotný pracovat v 2-směnném provozu? Pak nás neváhejte kontaktovat!
Grafton Recruitment s.r.o. Tábor, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

SKLADNÍK/CE Pracoviště Zalužany/Lety. Pracovní doba: jednosměnný provoz, v budoucnu možnost práce na 2 směny Požadujeme: - znalost obsluhy VZV - průkaz na VZV - VÝHODOU Práce ve skladu hotových výrobků a komponentů, vyskladňování a naskladňování dopravců, ...
Autometal, spol. s r.o. Lety, Inzerováno před 3 dny