Obchodní poradce v pobočkové síti

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Obchodní poradce v pobočkové síti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- požadujeme - středoškolské vzdělání s maturitou, schopnost popasovat se s pestrou škálou úkolů, zodpovědnost, aktivitu a chuť nestát na místě
- Nabízíme: rozmanitou práci v zaměstnaneckém poměru, komplexní zaškolení, další vzdělávání a rozvoj, perspektivu kariérního růstu, velkou škálu benefitů (5 týdnů dovolené, 2+2 dny zdravotního a osobního volna, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na pojištění, leasing na nádherné nové vozy a celou řadu dalších, nástup dohodou, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: cpkarierabrno@ceskapojistovna.cz
Volné místo obchodní poradce v pobočkové síti pro lokalitu Kroměříž.