VEDOUCÍ RESTAURACÍ SERVÍRKA/ČÍŠNÍK V LÁZNÍCH

  • Jáchymov

Pracovní místo ( VEDOUCÍ RESTAURACÍ SERVÍRKA/ČÍŠNÍK V LÁZNÍCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

Požadujeme:
Vyučení v oboru číšník/servírka, poslední 4 roky praxe v oboru, znalost RJ a NJ, odpovědnost za chod restaurace, svěřené finanční prostředky a inventář, rozpis a zajišťování služeb, příjemné vystupování, spolehlivost, komunikativnost, profesionální přístup, zkušenosti s vedením menšího kolektivu, morální a občanská bezúhonnost, předpoklady pro týmovou spolupráci.
Pouze ranní směny + víkendy dle nástupu klientů do lázní.

Svůj životopis prosím zašlete na adresu personálního oddělení nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz informace Vám poskytne personalistka Eva Kuchařová, tel.: + 420 702 153 251.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Léčebné lázně Jáchymov a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uschování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Nabízíme:
Zaměstnanecké stravování, obědy za 22 Kč, vstupenky do aquacentra Agricola za zvýhodněné ceny, 5 týdnů dovolené, možnost výměnné rekreace do lázních v ČR a SR, výhodné telefonní tarify.
Volné místo vedoucí restaurací servírka/číšník v lázních pro lokalitu Jáchymov.