ASISTENT/KA F & B MANAGERA

  • Jáchymov

Pracovní místo ( ASISTENT/KA F & B MANAGERA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT/KA F & B MANAGERA - výběrové řízení
Kontakt: pí Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

Požadujeme:
- vzdělání SŠ s maturitou - kopie dokladů o dosaženém vzdělání
- výpis z rejstříku trestů
- schopnost komunikovat v německém, ruském a anglickém jazyce
- praxe v hotelnictví a na vedoucí pozici
- obchodní schopnosti, prezentační dovednosti
- profesionální přístup, vstřícné chování a vystupování
- iniciativní a rozhodné jednání
- pracovitost, spolehlivost, časová flexibilita, samostatnost
- znalost PC, Word, Excel, Outlook

Nabízíme:
- nástupní mzda 22 000,- + měsíční prémie
- zázemí a stabilitu silné společnosti
- stabilní mzdové a pracovní podmínky
- možnost seberealizace
- zaměstnanecké výhody a benefity

Své životopisy zasílejte na personální oddělení Evě Kuchařové, personalistce e-mailem na adresu nabor@laznejachymov.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na tel.č.: 702153251.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Léčebné lázně Jáchymov a.s., se sídlem T.G.Masaryka 415, 362 Jáchymov, IČO 29211808, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
Volné místo asistent/ka f & b managera pro lokalitu Jáchymov.