PRODAVAČ/KA V CHOVATELSKÝCH POTŘEBÁCH

  • Třebíč

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA V CHOVATELSKÝCH POTŘEBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
kladný vztah ke zvířatům, zájem o práci v obchodě, trestní bezúhonnost, uživ.znalost práce na PC
Náplň práce:
prodej zboží, péče o zvířata na prodejně, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba
Nabízíme:
zázemí stabilní a prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí

www.samohyl.cz/pracovní příležitosti

Zaměstnanecké výhodfy: stravenky v plné výši, zaměstnanecké benefity

Prvotní kontakt e-mailem: volna.mista@samohyl.cz
Volné místo prodavač/ka v chovatelských potřebách pro lokalitu Třebíč.