Elektromechanici

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Elektromechanici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a architektonické osvětlení, hledá kandidáty na pozici:
ELEKTROMECHANICI
VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!
Nástup možný ihned.
Náplň práce: Elektrická a mechanická montáž zařízení (drobná mechanika). Vizuální kontrola vstupních dodávaných komponentů, mechanických a elektrických dílů. Jednosměnný provoz.
Požadujeme: ÚSV elektro, vyhláška 50. Manuální zručnost, schopnost týmové práce a ochotu učit se.
Nabízíme tyto benefity: mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie, výkonnostní prémie, měsíční osobní ohodnocení, příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní, příspěvky na penzijní pojištění, množství dalších benefitů, nástup ihned, náborový příspěvek 5.000,- Kč, vyplacený po zkušební době
Kontakt: tel.: 730 130 823, e-mail: lenka.remesova@robe.cz
Volné místo elektromechanici pro lokalitu Valašské Meziříčí.