THP - bezpečnostní referent/ka

  • Brno

Pracovní místo ( THP - bezpečnostní referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Odbor hospodářsko-technické správy, Oddělení bezpečnostních a požárních techniků, Jihlavská 20, 625 00 přijme:

THP - bezpečnostního referenta/ku

Počet míst: 1

Požadavky:
• SŠ vzdělání
• Odborná způsobilost dle zák. č. 309/2006 Sb. k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
• praxe v oboru min. 5 let
• znalost práce v Microsoft Office
• výhodou:
o Odborná způsobilost dle zák. č. 133/1985 Sb. ve znění pozdějších předpisů – osoba odborně způsobilá v požární ochraně nebo technik požární ochrany
o znalost práce v Lotus Notes a Microsoft SharePoint
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• práci v perspektivním kolektivu
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba: profesní životopisy zasílejte na vedoucího Oddělení bezpečnostních a požárních techniků Jiřího Novotného, e-mail: Novotny.Jiri(zavinac)fnbrno.cz

Poznámka:
Výše platu je uváděna bez nárokových a nenárokových složek platu.
Volné místo thp - bezpečnostní referent/ka pro lokalitu Brno.