Stezka korunami stromů Krkonoše s.r.o.

Pokladní v Gastro provozu

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice vhodná pro absolventy. Nutná znalost jednoho světového jazyka, základní znalost práce na PC, komunikativnost, příjemné vystupování.
Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti. Pracovní smlouva na dobu určitou jednoho roku s možnosti prodloužení na dobu neurčitou. K základní mzdě jsou poskytovány další zaměstnanecké benefity.Pracoviště Janské Lázně.
Volné místo pokladní v gastro provozu pro lokalitu Svoboda nad Úpou.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pokladní v Gastro provozu

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Marketing, reklama a PR, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Stezka korunami stromů Krkonoše s.r.o.
Ulice: Úpská 301
Město: Svoboda nad Úpou
PSČ: 542 24

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Marie Jarkovská
E-mail: Bc. Marie Jarkovská
Telefon: +420 601 089 032

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Stezka korunami stromů Krkonoše s.r.o.