Pokladní v Gastro provozu

Pracovní místo ( Pokladní v Gastro provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice vhodná pro absolventy. Nutná znalost jednoho světového jazyka, základní znalost práce na PC, komunikativnost, příjemné vystupování.
Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti. Pracovní smlouva na dobu určitou jednoho roku s možnosti prodloužení na dobu neurčitou. K základní mzdě jsou ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Marketing, reklama a PR
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Finanční účetní 35 000 - 45 000 Kč/měs. Máte několik let zkušeností z účetního oddělení? Angličtina Vám nedělá problém a chcete pracovat v mezinárodním prostředí s řadou zajímavých benefitů? Pak hledáme právě Vás! Finanční účetní - až 45 000 Kč/měs. dle zkušeností kandidáta Co bude ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Prodavač - ka , pokladní PRODAVAČ-KA - POKLADNÍ - samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem, nástup možný ihned nebo dle dohody Volné místo prodavač - ka , pokladní pro lokalitu Trutnov.
ROSA market s.r.o. Trutnov, Inzerováno před 2 dny

PRODAVAČ/-KA (obsluha restaurace), POKLADNÍ Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky (zaměstnavatel Vás zaučí). Náplň práce: obsluha restaurace, obsluha pokladny. Požadavky: zdravotní průkaz, řidičský průkaz sk. B. Kontakt - p. Víšek ...
NAVO TRADE s.r.o. Náchod, Inzerováno před 3 dny