Pokladní v Gastro provozu

Pracovní místo ( Pokladní v Gastro provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice vhodná pro absolventy. Nutná znalost jednoho světového jazyka, základní znalost práce na PC, komunikativnost, příjemné vystupování.
Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti. Pracovní smlouva na dobu určitou jednoho roku s možnosti prodloužení na dobu neurčitou. K základní mzdě jsou ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Marketing, reklama a PR
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pomocný stavební dělník - přípravné práce při pokládání podlahových krytin Pomocný stavební dělník - přípravné práce při pokládání podlahových krytin, ŘP skupiny B výhodou. Práce v okrese Jablonec n.N. Hlásit se telefonicky, nebo emailem, nebo osobně od 08.00 - 09.00 hod. Volné místo pomocný stavební dělník - přípravné ...
Ing. Vladimír Matouš Jablonec nad Nisou, Inzerováno před 4 dny

pokladní - prodavač - pomocník Výhodou je znalost Vietnamského jazyku. Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky. Volné místo pokladní - prodavač - pomocník pro lokalitu Rožďalovice.
MinhHoang s.r.o. Rožďalovice, Inzerováno před 4 dny

PRODAVAČ/-KA, POKLADNÍ PRODAVAČ/-KA, POKLADNÍ - PP na dobu neurčitou, nástup 1.9.2018 - Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo ...
ROSA market s.r.o. Nový Bydžov, Inzerováno před 4 dny