Pokladní v Gastro provozu

Pracovní místo ( Pokladní v Gastro provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice vhodná pro absolventy. Nutná znalost jednoho světového jazyka, základní znalost práce na PC, komunikativnost, příjemné vystupování.
Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti. Pracovní smlouva na dobu určitou jednoho roku s možnosti prodloužení na dobu neurčitou. K základní mzdě jsou ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Marketing, reklama a PR
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

ÚČETNÍ se znalostí maďarštiny Hovoříte maďarsky a chcete tuto znalost aplikovat v praxi? Máte zkušenosti s administrativou, ještě lépe přímo s účetnictvím? Pak hledáme právě Vás! Na pozici ÚČETNÍ se znalostí maďarštiny
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno včera

Pokladní obsluha čerpací stanice Místo výkonu práce: Jičínská č.p. 1355 Mladá Boleslav III 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 721 455 111, e-mail: office.hlavka@gmail.com Příjemný vzhled a vystupování, komunikativnost, obsluha pokladny, doplňování zboží, ...
Milan Hlávka Mladá Boleslav, Inzerováno včera

Pokladník/ce ve směnárně Pracoviště : Štemberkova č.p. 1698, Rychnov nad Kněžnou Požadavky: - perfektní znalost práce na PC - manuální zručnost pro práci s penězi - finanční a trestní bezúhonnost - samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost - spolehlivost, ...
MIFIN s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, Inzerováno před 2 dny