Administrativní pracovnice

  • Děčín

Pracovní místo ( Administrativní pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM

Místo výkonu práce: Děčín

Společnost VersaCo s. r. o. provozovatel sítě maloobchodních prodejen papírnictví McPen přijme do svého týmu novou posilu na pozici administrativní pracovník/nice

Jsme špičkové papírnictví opřené o dlouhodobou důvěru zákazníků i dodavatelů, které stále rozšiřuje své prodejny do celé České republiky.

Náplň práce
• Vedení spisové agendy
• Evidence pohledávek a závazků, tvorba zápočtů
• Příprava přednastavených exportů z IS
• Podpora personální agendy

Požadavky
• Základní znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
• Samostatnost
• Spolehlivost
• Týmový člověk
• Loajalita

Nabízíme:
• Notebook
• Firemní školení (cizí jazyk, …)
• Sick days
• Pravidelné teambuildingy
• Stravenky

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt: Eleonora Portná, tel. eportna@versaco.cz
Volné místo administrativní pracovnice pro lokalitu Děčín.