provozní zámečník čerpadlář

  • Výškov

Pracovní místo ( provozní zámečník čerpadlář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: areál Elektrárny Počerady
HLAVNÍ ČINNOSTÍ:
- samostatné provádění realizace dílčích prací na zakázkách při údržbě a opravách strojních zařízení dle dokumentace
- doplnění znalostí o zařízení
- zavádění nových technologických postupů do praxe
- zodpovědnost za dodržování zásad BOZP, PO a ochrany zdraví při práci
POŽADUJEME:
- SO vzdělání v oboru strojírenství
- praxe v oboru min. 3 roky
- zkušenost s běžným servisem čerpadel (Meta, Grundfos, Sigma, Warman)
- platný certifikát pro ustavování čerpadel (např. OPTALING)
- důslednost, samostatnost, flexibilitu, loajalitu
NABÍZÍME: motivační platové ohodnocení, firemní benefity, možnost osobního a profesního rozvoje
možnost prodloužení PP, mzda dle praxe a osvědčení
kontakt: slowikova@eopru.cz - zaslat životopis
Volné místo provozní zámečník čerpadlář pro lokalitu Výškov.