VEDOUCÍ SKLADU

  • Nové Veselí

Pracovní místo ( VEDOUCÍ SKLADU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
o Vedení zaměstnanců (plánování, školení, bezpečnost práce)
o Kontrola denní operativy v oblasti vedení skladu a dopravy
o Zajišťování expedice, objednávky přepravy
o Komunikace s přepravci, dodavateli a zákazníky
o Spolupráce s ostatními odděleními
o Vedení skladové evidence a dokumentace, kontrola skladových zásob
o Inventarizace
o Manipulace se zbožím
o Fakturace dodávek
Požadujeme:
- Znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
- Samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
- Praxi na obdobné pozici
- Řidičský průkaz sk. B
- Ochotu učit se novým věcem, ambice pracovat s velkým nasazením a efektivitou
- Zkušenost s vedením týmu lidí
Nabízíme:
- Práci v malém kolektivu a stabilní a perspektivní firmě, která je na trhu více než 20 let.
Motivující odměny, firemní akce, příspěvek na stravování a další firemní benefity.
Životopisy do výběrového řízení zasílejte na info@efko.cz. Telefonické dotazy nebudou vyřizovány.
Osobní kontakt bude umožněn uchazečům doporučeným Úřadem práce a po prvním kole výběrového řízení.
Volné místo vedoucí skladu pro lokalitu Nové Veselí.