Technik měření 3D a inspektor kvality nářadí

  • Tábor

Pracovní místo ( Technik měření 3D a inspektor kvality nářadí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní náplň: obsluha speciálních měřících přístrojů včetně 3D Zeiss, navrhování postupů měření, zpracování výsledků měření, provádění zkoušek, vyhotovování posudků, odpovědnost za kontrolu kvality vyrobeného nářadí ve firmě i v kooperacích, uvolňování nářadí, koordinace při řešení reklamací, kontrola technologické kázně, vedení záznamů o přejímkách nakupovaného nářadí.

Požadované vzdělání: SŠ/VŠ technického směru.
Dále požadujeme: technické znalosti a dovednosti (čtení z výkresové dokumentace, používání měřidel), schopnost samostatného rozhodování, schopnost analyzovat a řešit problém, znalost práce na PC (IS Helios a SolidWorks výhodou), znalost práce při obsluze třísouřadnicového měřícího stroje výhodou.

Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti se zajímavým finančním ohodnocením. Dále profesní růst a osobní rozvoj, prostor pro samostatnost a kreativitu.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, dovolená navíc, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy, sleva v podnikové prodejně, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, odborné a jazykové vzdělávání.

Kontakt: zaslání životopisu na stegerova@brisk.cz
Volné místo technik měření 3d a inspektor kvality nářadí pro lokalitu Tábor.