KONTROLOR KVALITY

  • Nýrsko

Pracovní místo ( KONTROLOR KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: SŠ, SOU, pečlivost, zručnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem
NÁPLŇ PRÁCE: kontrola výrobků před odesláním subdodavateli, kontrola hotových výrobků před expedicí zákazníkovi, podpora výroby
NABÍZÍME: příspěvek na stravování (oběd/večeře za 25 Kč), 5 týdnů dovolené, flexi poukázky, příspěvek na dopravu, výhodnější tarif Vodafone, čtvrtletní benefity, odměna za docházku 2 000 Kč/měsíc, a další
MZDA: 104 Kč/hod. + 0 - 20% prémie
Volné místo kontrolor kvality pro lokalitu Nýrsko.