PRACOVNÍK EXPEDICE

  • Nýrsko

Pracovní místo ( PRACOVNÍK EXPEDICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: SŠ, SOU, zodpovědnost, pečlivost, znalost práce s PC, flexibilita, ochota učit se novým věcem
NÁPLŇ PRÁCE: organizace průběhu zakázek dle stanoveného plánu a priorit, dohlížení nad průběhem zakázek výrobou + příprava etiket, tvorba expedičních dokumentů, provádění inventury
NABÍZÍME: příspěvek na stravování (oběd/večeře za 25 Kč), 5 týdnů dovolené, flexi poukázky, příspěvek na dopravu, výhodnější tarif Vodafone, čtvrtletní benefity, odměna za docházku 2 000 Kč/měsíc, a další
MZDA: 23 000 Kč + prémiová složka mzdy 0 - 1 000 Kč
Volné místo pracovník expedice pro lokalitu Nýrsko.