PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ

  • Milovice

Pracovní místo ( PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: objednávání a prodej nových vozů, pojištění vozů, příprava administrativy na DI
Komunikace se zákazníky - osobní, mailová, telefonická. Zprostředkování finančních smluv a pojištění vozů.

Požadujeme: - znalost praxe v oboru výhodou, není však podmínkou, výborná komunikace, bezúhonnost, znalost práce na PC, aktivní přístup k práci a v plnění úkolů, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, nutný ŘP sk.B

Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti s 22 letou tradicí,
- práci v kolektivu, komplexní zaškolení, vzdělávání formou školení.
- motivující pracovní ohodnocení.

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v době od 8:00 - 17 :00 hod.
Volné místo prodejce nových vozů pro lokalitu Milovice.