PROGRAMOVÝ/Á SPECIALISTA/KA V LÁZNÍCH

  • Jáchymov

Pracovní místo ( PROGRAMOVÝ/Á SPECIALISTA/KA V LÁZNÍCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

Požadujeme:
ÚSO vzdělání, obor cestovního ruchu nebo kultury výhodou, přehled v kultuře a cestovním ruchu - praxe v oboru vítána, znalost cizího jazyka - NJ, RJ a AJ, dobrá znalost práce na PC, profesionální přístup, komunikativnost, aktivní přístup k práci, pracovitost, spolehlivost, časová flexibilita, morální a občanská bezúhonnost.

Nabízíme:
stabilní finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice, nástupní mzdový tarif 17 000 Kč, zajímavou a tvůrčí práci v perspektivním kolektivu, možnost seberealizace, setkávání se zajímavými lidmi, zaměstnanecké výhody a benefity: (5 týdnů dovolené, rekreace ve spřátelených lázních, obědy za 22 Kč, možnost plavání v bazénu za zvýhodněné ceny, příspěvky na dětské tábory, odměny k pracovním výročím, zvýhodněný tarif u mobilního operátora, příspěvky na dovolené a vánoce)

V případě zájmu zasílejte své životopisy na personální oddělení Evě Kuchařové, personalistce, e-mailem na adresu: nabor@laznejachymov.cz, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. č.: 702 153 251. Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Léčebné lázně Jáchymov a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uschování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Místo výkonu práce: Jáchymov
Volné místo programový/á specialista/ka v lázních pro lokalitu Jáchymov.