Asistent/ka prodeje

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Asistent/ka prodeje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Účtování faktur přijatých, vydaných
Příjem a výdej zboží
Vedení pokladny
Třídení, kompletace a zakládání účetních dokladů
Běžná administrativa v kanceláři
Vytváření cenových nabídek
Prodej podlahových krytin a dveří na prodejně, styk se zákazníky

Nabízíme:
Zajímavou práci ve stabilní společnosti na plný úvazek
Zajimavé finanční ohodnocení, benefity
Možnost dalšího sebevzdělání a odborného růstu
Práce v mladém a přátelském kolektivu lidí
Mzda od 15 000 Kč, s možností dalšího růstu
Požadujeme:

Základní znalost účtování a v projektových dokumentacích
znalost práce na PC, MS Office a ekonomický systém POHODA
Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Komunikativní schopnosti, samostatnost, flexibilitu
Pečlivost, loajalitu, spolehlivost a zodpovědnost

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj profesní životopis s fotografii na e-mail: jablonec@linofol.cz.
Po jejich vyhodnocení budou vybraní uchazeči a pozváni k osobnímu pohovoru.
Volné místo asistent/ka prodeje pro lokalitu Jablonec nad Nisou.