Manipulant/ka - obsluha strojní pily, odjehlování

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Manipulant/ka - obsluha strojní pily, odjehlování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: dělení kovového materiálu na strojních pilkách, měření hotových výrobků, běžná provozní údržba strojů, odjehlování dílců
- Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru výhodou, samostatnost a spolehlivost, orientaci ve výkresové dokumentaci, znalost práce s měřidly
- Nabízíme: práce ve stabilní společnosti, osobní ohodnocení dle pracovních výsledků, stravenky, možnost profesního růstu
- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu:
zdenek@kmkonsult.cz ,nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.
Volné místo manipulant/ka - obsluha strojní pily, odjehlování pro lokalitu Kroměříž.