Administrativní pracovník

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Administrativní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Český spotřebitelský servis energií s.r.o. vypisuje výběrové řízení na:
ADMINISTRATIVNÍHO PRACOVNÍKA OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI
Jsme česká společnost působící v oblasti energetiky a hledáme schopného a samostatného kolegu pro administraci výběrových řízení, řešení zákaznických požadavků a asistenční činnost pro vedení společnosti
PRACOVNÍ NÁPLŇ
• Tisk a vedení agendy smluv
• Reporty smluv
• Zpracování pošty
• Administrativní a organizační činnosti
• Správa www stránek a FB
• Komunikace s klienty na infolince
POŽADUJEME:
• minimálně SŠ vzdělání
• výborné komunikační schopnosti
• znalost práce s Excel a Outlook
• rozhodnost, samostatnost a organizační
schopnosti
• časová flexibilita
NABÍZÍME:
• Služební notebook, telefon
• Práci v přátelském kolektivu
• Časovou flexibilitu
• Práce na hlavní pracovní poměr
• Možnost karierního růstu
PLATOVÉ OHODNOCENÍ:
• 17 000Kč nástupní plat
• Možnost osobního ohodnocení
• Bonusy na základě plnění plánů

KONTAKT:
V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný profesní životopis s motivačním dopisem na personalni@msfa.cz, www.aukcnicenyenergii.cz.
Volné místo administrativní pracovník pro lokalitu Jablonec nad Nisou.