UČITEL/-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE, SPECIÁLNÍ PEDAGOG/-ŽKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( UČITEL/-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE, SPECIÁLNÍ PEDAGOG/-ŽKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, nástup možný od 1. 1. 2018
- Náplň práce: hledáme učitelku do dětské skupiny péče o děti do 1 roku do zahájení povinné školní docházky a koordinátorku programů pro děti vyrůstající v pěstounských rodinách
- Požadujeme: velmi kladný vztah k dětem, časovou flexibilitu, kreativitu, organizační schopnosti
- Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání, pravidelné supervize, podpora rozvoje zaměstnanců
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Mgr. Neckářová Vlasta, e-mail: vlasta@pestounskorodiny.cz
Volné místo učitel/-ka v mateřské škole, speciální pedagog/-žka pro lokalitu Hradec Králové.